Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Respins] Reclamatie blondyna
nick admin /player : blondyna
data si ora :  02:10- 04.02.2018
motiv : Neprezentare wg. 
dovezi :  https://imgur.com/a/vgmEL
alte precizari :  Din moment ce ea cere la altii wg-uri eu de ce n-am dreptul sa ii cer. Cand am cerut a zis ca ii este somn.. oke, am rugat un admin sa ii ceara. Adminul EA a zis ca o sa-mi dea la sfarsit. Cand s-a terminat mix-ul, blonda a iesit de pe server si i-am zis pe ts sa mi-l dea la care imi raspunde "Nu-ti dau ca sunt obosita." 
(This post was last modified: 04-02-2018, 10:41 by Napoleon.)
[Image: 24xm2yu.jpg]

1) Aduci toti oameni care injura, astazi ai adus un om care pe Macc la injurat de mama.
2) Lui Fann i sa cerut wg nu a dat putea sa dea run administrator sau sa ia din nou wargods dar probabil nu a facut nici una dintre ele.
3) Daca eram unul dintre noi si nu dadea wg tot acelasi lucru se intampla tot ban luam. Dar daca tu ai ajuns sa ii ceri lu Blonda Wargods dupa cum stii ca nu joaca cine stie ce. Ce sa iti zic frate? Nu a dat wg a luat pe motiv ca nu la dat si probabil nu a ascultat.
[Image: NddB0]
(04-02-2018, 03:24)~#(Lloyd)#~ Wrote:

1) Aduci toti oameni care injura, astazi ai adus un om care pe Macc la injurat de mama.
2) Lui Fann i sa cerut wg nu a dat putea sa dea run administrator sau sa ia din nou wargods dar probabil nu a facut nici una dintre ele.
3) Daca eram unul dintre noi si nu dadea wg tot acelasi lucru se intampla tot ban luam. Dar daca tu ai ajuns sa ii ceri lu Blonda Wargods dupa cum stii ca nu joaca cine stie ce. Ce sa iti zic frate? Nu a dat wg a luat pe motiv ca nu la dat si probabil nu a ascultat.

Si asta e motiv sa nu dea wg sau?
Oke, daca e vorba asa eu nu o sa mai joc sau sa chem oameni la mix.
Bafta in continuare!
[Image: 24xm2yu.jpg]
E vorba ca ai cerut la un jucator care chiar nu avea. Toata chestia asta sa luat de la faptul ca fan o luat ban ca nu a dat wargods. Nu a zis nimeni nu stiu ce si tu ii ceri lu Blonda wg macar daca cereai la altcineva. Si unu la mana pe teamspeak fan a zis ca nu merge wg si dupa noua nea spus ca face uite dovada "Stai ca til dau acuma" https://imgur.com/a/6rpHw . Si doi la mana daca un player chiar nu vrea sa faca si verificare Teamviwer inseamna ca are ceva frate hai sa fim serios. Eu te las si cine vrea sa intre in calculator si sa faca sa se uite chiar daca am poze intime daca e.  Dar nu imi spune mi-e ca el nu are ceva cand el nu prea dadea inainte si acum e zeu hai sa fim seriosi. Tu te-ai luat ca ia dat ban lu Fan dar cred ca ia dat pe buna dreptate.
(This post was last modified: 04-02-2018, 04:28 by ~#(Lloyd)#~.)
[Image: NddB0]
Termina cu prostiile ! CONTRA 
Fan ala sa nu-l mai vad pe server,e un codat infect, nu mai aduce toti fraierii pe comunitate !
Eu sunt de parere ca atat timp cat un admin este on pe server intre playeri acela stie sa ia masuri pentru buna siguranta a jocului,eram online si chiar jucam si nu necesita testat nici un player la momentul respectiv...va rog incetati cu copilarii din astea

Have Fun
Lasa timpul sa treaca....Nu te grabi....Vei reusi...
Asex, eu nu stiu cui ii iei tu apararea, lu fann ala ieri i-am dat ban 2 ore pentru aroganta si limbaj pe servarul public. Daca si pe Blonda ati ajuns sa o suspectati de cod ....... eu zic ca nu mai are rost sa platesc servarul de mix. Revizuitiva comportamentul, lasati aroganta si mai stiu eu ce. 
Danut acum cateva zile imi cereai admin pe mix, si ti-am spus ca nu iti dau, motivul pentru care te-am refuzat este ca nu ai nici varsta necesara in primul rand si nici nu esti capabil sa administrezi un servar ( evenimentul de aseara este cel mai bun exemplu).
Din punctul meu de vedere Blonda nu joaca cu cod, si nu vad necesitatea de ai cere anumite teste. In regulament scrie clar ca admini sunt responsabili pentru buna functionare a jocului si pentru a pastra un servar curat, fara codati, dar mai si scrie ca oricere cerere de verificare a unui player se face catre admini iar el va analiza daca este sau nu valida si necesara acea cerere.

(This post was last modified: 04-02-2018, 10:41 by Napoleon.)

[Image: 16779973_1316722131717837_425496175_n.gif]

Scuze Napo ca scriu peste tine, dar vreau sa imi spun si eu parerea...

Danut, ai adus vreo 5 persoane pe mix, din care doar 2 au fost ok, restu niste nesimtiti... Te-am avertizat chiar eu si ti-am zis sa ai grija pe cine aduci ca altfel te banez si pe tine... Chiar nu poti sa faci si tu o selectie, trebuie sa aduci toate animalele sa-si faca de cap ?? La urmatoarea creatura adusa pe srv de tine vei avea ban o zi, iar la fiecare alt specimen de genu se mai adauga cate o zi... Sper sa calculezi mai bine pe cine aduci de-acum incolo...

Din cate vad in comentariile de mai sus, tu vrei sa faci probleme unui player de pe serverul de mix doar pentru ca esti tu invidios... Asta e cam bila neagra pt tine, pt comportamentul tau (a cata ?? - pe langa faptul ca aduci creaturi << stii vb aia: "cine se aseamana se aduna" >>, pe langa faptul ca de multe ori sari calul cu glume facute sa enervezi pe altii etc...)...

Alta problema este referitoare la faptul ca nu respecti regulamentul... Tu, ca plyer, nu ai voie sa ceri direct unui alt player wg... Raportezi frumos, iar adminul calculeaza daca este sau nu necesar pentru a transmite cererea mai departe... Ca sa nu zic ca acel player caruia voiai tu sa ii ceri wg este si admin, iar aici intervine o regula de pe serverul public unde doar un admin cu grad mare (de la god in sus) poate cere altor admini wg si / sau poze / demo unui admin cu grad mai mic... Ori tu esti player....

Din partea mea...aceasta reclamatie o consider ca ti-ai cam bagat singur bete in roate, iar desi voiai sa pui niste piedici altui player / admin, se pare ca s-a cam intors impotriva ta ca un bulerang...

Contra, desigur !!
[Image: 0h1WBau.png]
[Image: giphy.gif]

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

About us

Welcome to GameOverCS Community

Enjoy this new design made by CSS3, jQuery animations and also crossbrowser design.